Як отримати інсулін під час воєнного стану

До програми “Доступні ліки” входять ліки для людей, які живуть з інсулінозалежним діабетом. Це життєвоважливі ліки, які потрібно приймати постійно і по графіку. НСЗУ розповідає як в умовах воєнного часу отримувати інсуліни. 
1. Якщо ви ще не отримує інсуліни в рамках програми “Доступні ліки” “+Інсуліни”, то необхідно звернутися до ендокринолога. Він створить план лікування в електронній системі охорони здоров’я та випише перший рецепт. 
2. Коли план лікування створений, можна звертатися за подальшим рецептом до свого сімейного лікаря, терапевта чи педіатра. Люди, які були змушені були переїхати у нові місця проживання через війну, можуть звернутися до будь-якого іншого лікаря первинної медичної допомоги. А також до ендокринолога. 
3. Лікар випише електронний рецепт. А у разі відсутності доступу до електронної системи охорони здоров’я, лікар випише паперовий рецепт, поставивши свій підпис та печатку. 
4. Знайдіть найближчу аптеку, яка відпускає інсуліни. Для пошуку аптеки можна зателефонувати до контакт-центру НСЗУ 16-77. Уточніть номер телефону аптеки. Перед візитом, зателефонуйте безпосередньо в заклад і спитайте, чи в наявності зараз інсулін. Якщо так, ви можете його забронювати.
5. Отримайте інсулін в аптеці безоплатно чи з невеликою доплатою.
З 15 липня повернулися доплати за деякі препарати інсуліну, відпущені за електронним рецептом.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0931 / 1.53MB / SQL:{query_count}