Допомогти дітям Львова

У вересні приїде відомий пластичний та реконструктивний хірург із Австрії – записуйтеся на консультацію

Триває запис на консультації до відомого дитячого пластичного і реконструктивного хірурга обличчя та шиї із Австрії, який приїде до Першого медоб’єднання Львова.
«Уже 5-11 вересня маєте унікальну можливість записатися на консультацію до лікаря Міхаеля Рудеса. Він прийматиме діток від 5-ти років із вродженими та набутими деформаціями вушної раковини. А також проводитиме реконструктивні втручання на обличчі потерпілим внаслідок воєнних дій дітям. Ми об'єднуємо зусилля найкращих спеціалістів, аби стати ще кращими і розширити спектр медичних послуг для наших найменших пацієнтів», - зазначають медики.
Цьогорічний візит лікаря до України відбувається під егідою Європейської асоціації пластичних хірургів обличчя (EAFPS) та Європейської асоціації Отоларингологів, хірургів голови та шиї (FEBORL-HNS).
Міхаель Рудес – отоларинголог, завідувач відділення ЛОР та хірургії голови і шиї Державної лікарні Верхня Штирія (Австрія), член Європейської ради з отоларингології, хірургії голови та шиї. Основні напрямки його діяльності – пластична та реконструктивна хірургія голови та шиї, малоінвазивна ендоскопічна та мікроскопічна хірургія голови та шиї.
Щоб отримати допомогу, достатньо зателефонувати за номером: 067 701 79 20.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8816 / 1.53MB / SQL:{query_count}