Українців щеплюють вакцинами Cominarty від Pfizer та CoronaVac

Бустерну дозу рекомендовано вводити з 6 по 9 місяць після отримання базового курсу вакцинації проти COVID-19

Проте, якщо ви не отримали бустер у рекомендований термін, це варто зробити за першої ж можливості. Сертифікат про вакцинацію за таких умов також буде доступний. 
Водночас бустерне щеплення важливо зробити саме в рекомендований період, адже це дасть змогу поновити захист від симптоматичного захворювання на COVID-19, госпіталізації та смерті внаслідок цієї хвороби. 
Це важливо зараз ще й з кількох причин. Важко перенести COVID-19 та мати тривалі наслідки для здоров’я – не приємно, а в умовах війни це ще й означає створювати додаткове навантаження на лікарів, які зараз працюють на межі можливостей. В осінньо-зимовий період традиційно зростають темпи поширення вірусних захворювань, а тому варто себе захистити. 
Разом з тим, задля уникнення проблем із визнанням сертифіката за кордоном МОЗ радить все ж таки дотримуватись рекомендованого періоду введення бустерної дози, інформує Міністерство охорони здоров'я України.
В Україні доступна вакцина Cominarty від Pfizer та CoronaVac. Актуальний перелік пунктів щеплень можна знайти за посиланням bit.ly/vaccinationpoints або за номером телефону 16-77.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8200 / 1.53MB / SQL:{query_count}