Записуйтеся на медичний вишкіл у Будинку воїна

Для всіх охочих у комунальному закладі Львівської обласної ради «Будинок воїна» відновлюють медичний вишкіл для цивільного населення. Про це повідомив депутат Львівської обласної ради Олег Дуда.
«Війна триває. Ворог в агонії, його ціллю частіше стають цивільні об'єкти, торговельні центри, житлові будинки. Цинічні обстріли росією мирного населення вкотре довели, що кожен українець повинен володіти базовими навичками домедичної підготовки, аби у разі небезпеки врятувати чиєсь життя», – наголосив Олег Дуда.
У межах медичного вишколу досвідчені тренери та парамедики навчатимуть усіх охочих базовим навичкам: як зупинити кров; як відновити прохідність дихальних шляхів; як правильно повертати людину та розпізнавати травми чи поранення; як користуватися турнікетами та джгутами; серцево-легеневій реанімації.
«Щиро віримо, що ці знання допоможуть врятувати комусь життя. Ми дуже хочемо охопити таким навчанням якнайбільше людей, аби в кожній сім'ї була людина, яка володіє такими знаннями», – підсумував Олег Дуда.
Запис на медичний вишкіл за телефоном: (097) 857-17-36 або посиланням.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8829 / 1.53MB / SQL:{query_count}