Друге медоб’єднання Львова приймає львів’ян і переселенців на гемодіаліз

Пацієнти приходять тричі на тиждень, діаліз триває 4 години

Мешканці міста та вимушено переміщені українці з хронічними хворобами нирок можуть проходити процедуру гемодіалізу у 5-тій лікарні Другого медоб’єднання Львова. Звернутись на консультацію до нефролога у відділення нефрології та діалізу може кожен і, за потреби, отримати цю послугу. Послуга безкоштовна, згідно з Програмою медичних гарантій МОЗ України.
Відділення нефрології та діалізу 5-ї лікарні обслуговує хворих із хронічною патологією нирок і людей, які вже потребують нирковозамісної терапії. Гемодіаліз – це вивід із організму токсинів і надлишків рідини за допомогою процедури очищення крові.
Потребу проведення процедури визначає лікар-нефролог при діагнозах хронічної хвороби нирок та інших проявах хронічної ниркової недостатності.
Пацієнти приходять тричі на тиждень, діаліз триває 4 години.
Показами для проведення гемодіалізу є: підвищення рівня креатиніну більше 600 мкмоль/л; ШКФ ? 15 мл/хв.
Щоб потрапити на процедуру, потрібно отримати скерування від сімейного лікаря на консультацію до нефролога у відділення нефрології та діалізу 5-ї лікарні або електронне скерування на гемодіаліз від нефролога з іншого медзакладу з витягом про попереднє лікування.
Запис на консультації та лікування – за тел: 068 841 82 71, 238 58 81. Адреса: вул. Коновальця, 24.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8400 / 1.53MB / SQL:{query_count}