Божої опіки і здоров'я україночкам!

Медики львівського «Охматдиту» виходили дівчаток-близнючок із Києва

У Львівську обласну дитячу клінічну лікарня «Охматдит» близнючки Діанка та Софійка поступили у вкрай важкому стані – в обох бронхолегенева дисплазія та двобічна пневмонія. Стан їх здоров’я погіршився внаслідок сидіння у підвалі та евакуації потягом до Львова ще на початку війни.
Дівчатка народилися у Києві на 24 тижні вагітності, довго перебували у пологовому будинку, а потім були переведені до однієї із київських лікарень.
«Якраз почалася війна і, коли бомбили Київ, нам доводилося спускатися у підвал. Там було багато дітей – хтось пчихне, хтось кашляне, у когось температура і, якщо для звичайних дітей це нічого страшного, то для моїх недоношених дівчаток – це могло бути смертельним. Їх стан погіршувався, Діанка почала задихатися, тому я прийняла рішення терміново потягом евакуюватися до Львова», – розповідає мама Катерина.
8 березня діти вже знаходилися у реанімації лікарні, після стабілізації стану були переведені у педіатричне відділення. А днями медики вже вітали дівчаток із випискою. Вони здолали довгий і не легкий шлях від свого народження до сьогодні. Але перемогли і мріють повернутися додому. Міцного здоров’я та щасливої долі у мирній Україні малюкам, а медикам респект за професійність.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8174 / 1.52MB / SQL:{query_count}