Нарешті буде перший комунальний МРТ-апарат

Прем’єр-міністр Польщі має намір придбати МРТ-апарат для львівської лікарні

Глава уряду Польщі Матеуш Моравецький під час візиту до Львова озвучив намір придбати для однієї із міських лікарень апарат магнітно-резонансної томографії.
Як зазначають у Першому медичному об’єднанні Львова, це буде перший комунальний МРТ-апарат. Саме таке обладнання дозволяє отримувати дуже чіткі зображення внутрішніх органів, а тому допомагає встановити діагноз і якнайшвидше призначити правильне лікування. Планують, що апарат прибуде уже наступного тижня і буде допомагати у лікуванні.
Адже медики у львівських лікарнях щодня лікують і рятують життя українців, які внаслідок ворожих обстрілів зазнають поранень і травм. Зокрема, до Першого медичного об’єднання міста потрапляє багато цивільних людей зі східних та центральних регіонів України, де зараз тривають активні бойові дії. Лікарі докладають усіх зусиль для порятунку життів.
МРТ (магнітно-резонансна томографія) – це безболісний метод діагностики, що дозволяє діагностувати захворювання без променевого навантаження. Це один із найефективніших методів діагностики захворювань головного і спинного мозку, хребта, суглобів, органів черевної порожнини (за винятком шлунка і кишечника) і малого тазу, а також серця і судин.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9897 / 1.53MB / SQL:{query_count}