Народжені діти у місті Лева

У львівських пологових народжують жінки, які через війну покинули свої міста

Львів став містом, де народжуються маленькі українці, матусі яких виїхали з міст, де ракети нищать все на своєму шляху. У двох міських закладах Львова від початку повномасштабного вторгнення народили вже 105 вимушено переміщених жінок. До війни кожна із них планувала народжувати у рідному місті – хто у Києві, хто в Харкові, чи у Запоріжжі. Та через окупантів, під кулями та ракетами пари були змушені діставатись до більш спокійних регіонів.
Так, в укриттях пологового будинку №1 на вул. Мечнікова, 8 та пологового відділення на вул. Раппопорта, 8 обладнано пологовий зал, операційну та пост інтенсивної терапії для новонароджених. Медичну допомогу вагітним, роділлям та породіллям станом на сьогодні надають у штатному режимі, незалежно від місця реєстрації.
Контактні телефони для інформації:
+38 032 275-92-13 – вул. Мечнікова, 8
+38 032 259-32-09 – вул. Раппопорта, 8
Як інформують у Львівському обласному перинатальному центрі, з 24 лютого на обліку по веденню вагітності у медзакладі є 128 внутрішньо переміщених вагітних жінок. 64 пацієнтки вже народили. Зокрема у Львові світ побачили 29 хлопчиків та 37 дівчаток, зокрема народилося дві двійні.
«Львівський обласний перинатальний центр працює у штатному режимі 24/7 і надаємо всю спеціалізовану допомогу як жителькам Львова та Львівщини, так і жінкам, які приїздять до нас з інших міст України. Міст, де зараз неспокійно. Звертаються до нас для консультування і жінки, які їдуть транзитом через Львів за кордон, зокрема, які нещодавно народжували. Спілкуємося, консультуємо, допомагаємо всім чим можемо», – каже «Львівській Пошті» керівниця центру Марія Малачинська. 
З її слів, у медзакладі підготували й укриття. «Перший поверх центру захистили мішками з піском, аби там обладнати операційну, родзали. Коли повітряна тривога, обов’язково потрібно йти в укриття. Маємо дбати про безпеку і породіль, і діточок, і працівників», – каже Марія Малачинська. Співрозмовниця акцентує, що віра – це те, що зараз має бути у кожної жінки, у кожної мами. 
Контактні телефони для інформації:
+38 0322 591 960 – вул. Дж.Вашингтона, 6

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8435 / 1.54MB / SQL:{query_count}