Мирної України та здоров’я новонародженим!

Українки народжують в умовах війни

2022-ий. Україна. Війна, повітряні тривоги, укриття та підвали … Та життя триває і в умовах війни на світ народжуються нові громадяни незламної і сильної України! Респект їхнім матусям та подяка за працю лікарям. Також медики професійно і старанно виходжують «поспішайок» – діточок, які передчасно народилися.
Мія. Дівчинка народилася в одному з пологових закладів Києва у стресовій ситуації, адже був авіаційний наліт. Дитина перші години свого життя разом із мамою провели в укритті медичного закладу.

Яся. Дівчинка народилася у Львівському обласному перинатальному центрі. Її батьки – мама Анастасія та тато Сергій – приїхали до Львова з Києва на партнерські пологи.


Еміне. Дівчинка народилася у Львові у пологовому будинку обласної клінічної лікарні. Її мама на 39 тижні вагітності із крихіткою під серцем, шестирічним синочком Ібрахімом та чоловіком кримським татарином втікали у перший день війни від обстрілів у Харкові. Шлях до Львова був тернистим, дві доби життя в інших реаліях. А між Харковом і Львовом був ще Київ та літаки над їх машиною, було багато страху і хвилювання.


«Поспішайки». Цих діточок зараз виходжують медики Неонатального центру Львівської обласної лікарні. «Максимум безпеки для наших крихітних пацієнтів, професійна допомога, лікування та виходжування, ми подбали про це і у такий складний час. По-іншому і не може бути, адже батьки передчасно народжених діточок довірили нам життя своїх малюків», – каже завідувачка відділення інтенсивної терапії новонароджених центру Зоряна Салабай. – Діти і медперсонал під опікою Теребовлянської Матері Божої. Цю ікону відділенню подарувала мама передчасно народженої дитини, яку тут виходжували».

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9101 / 1.54MB / SQL:{query_count}