Чотири роки ремонтували і нарешті тут народжуватимуть!

У Львівській обласній клінічній лікарні відкрили оновлений пологовий корпус. Тут можна буде народжувати у ванній

У Львові після тривалого ремонту відкрили пологове відділення Львівської обласної клінічної лікарні, і медики повертаються до праці. З вересня 2017 року тривали капітальний ремонт та реконструкція пологового відділення. Зі слів очільника Львівщина Максима Козицького, загалом всі роботи коштували 106 млн грн. 90 млн грн – це гроші з обласного бюджету. За 6,5 млн грн з держбюджету придбали необхідне медичне обладнання.

Зі слів директора лікарні Михайла Гички, у відділенні збільшили кількість палат спільного перебування матері та дитини, які облаштовані ванною кімнатою. «Пологовий оснащений вісьмома індивідуальними пологовими залами та трьома операційними. На першому поверсі провели перепланування – тепер там приймальний покій і оглядовий кабінет, де проводитимуть всю необхідну діагностику», – зазначає Михайло Гичка. Особливістю пологового буде можливість для вагітних народжувати у ванній.

У межах програми енергоощадження реставрували фасад, облаштували гідроізоляцію та утеплення цокольного поверху, утеплили горищне перекриття та провели реконструкцію системи опалення. У пологовому корпусі замінили усі вікна, батареї, комунікації: електрику, водопостачання, каналізацію. Оновили ліжка та меблі, частково – обладнання. Над повним оновленням медобладнання продовжують працювати й надалі. 
«Влітку 2021 року відкрили після повної реконструкції обласний перинатальний центр, який закрили у 2013 році. Маємо плани добудувати новий корпус, – зазначає очільник Львівщини Максим Козицький. – Обидва обласні пологові є свідченням того, що ми справді не кидаємо слова на вітер, коли кажемо, що діти – наше майбутнє. Як медик, скажу: дуже тішуся, що обласні медзаклади розвиваються, дуже вболіваю за них. Бажаю медикам багато роботи, бо це означатиме, що нашу область обирають молоді родини, що Львівщина також розвивається! Нехай лелеки будуть щедрими, хай діти народжуються і ростуть здоровими та щасливими».

Зі слів голови Львівської облради Ірини Гримак, у перші дні лютого у відремонтованому корпусі вже вітатимуть перших новонароджених дітей.
Після реконструкції в пологому запрацює відділення екстрагенітальної патології, патології вагітності, неонатального догляду, відділення інтенсивного та постінтенсивного лікування новонароджених. Тут народжували вагітні з важкою екстрагенітальною патологією і патологією вагітності зі Львова та області.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8968 / 1.55MB / SQL:{query_count}