Медики, зголошуйтеся!

Шукають медичних працівників до команд «Мисливців за діабетом». Дедлайн – 3 листопада

Центр громадського здоров’я разом з Україно-швейцарським проєктом «Діємо для здоров’я» запрошує медичних працівників взяти участь у конкурсному відборі до команд-учасниць комунікаційної кампанії «Мисливці за діабетом».
Метою кампанії є підвищення обізнаності про діабет ІІ типу серед населення України, зокрема груп ризику. Для цього планується залучити лікарів первинної медичної допомоги, які будуть лідерами та активними учасниками інформаційної кампанії заради мотивації людей перевіряти рівень глюкози у крові та змінювати свій спосіб життя. Кампанія реалізується на національному, регіональному рівнях і на рівні громад протягом жовтня 2021 року – грудня 2022 року. 
Саме ви можете стати частиною масштабного проєкту у сфері громадського здоров’я. Участь у кампанії – це можливість створити та розвивати медичну спільноту, яка інформує про діабет, забезпечує його діагностику, щоб запобігти ускладненням і зберегти життя. Це нагода досягти реальних змін на користь здоров’я людей. 
Щоб подати заявку на участь у команді, потрібно заповнити форму за посиланням
Кожна команда «мисливців за діабетом» у своєму регіоні буде: 
- поширювати інформацію про діабет ІІ типу серед пацієнтів, колег і жителів громад, 
- мотивувати перевіряти рівень глюкози в крові; 
- проводити тренінги та скринінгові кампанії в обраній громаді;
- брати участь у публічних комунікаціях і подіях для ЗМІ.
Заявки на участь у конкурсі приймаються від сімейних лікарів, ендокринологів, медичних сестер/братів, фельдшерів Херсонської, Полтавської, Львівської, Рівненської та Дніпропетровської областей.

Дедлайн – 3 листопада.  Результати конкурсу будуть оголошені 8 листопада. 
Участь у кампанії передбачає оформлення контракту на часткову зайнятість та оплату на період 6 місяців.

Проєкт реалізується за підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва і впроваджується за партнерства Центру громадського здоров’я України.

Проєкт «Скорочення факторів ризику неінфекційних захворювань в Україна» (коротка назва – «Діємо для здоров’я») спрямований на зменшення тягаря хвороб та запобігання передчасної смертності, а також підвищити тривалість життя чоловіків та жінок шляхом запровадження інтегрованого підходу до профілактики, лікування та контролю неінфекційних захворювань. Фокус проекту – профілактика серцево-судинних захворювань, цукрового діабету 2 типу та зниження факторів ризику НІЗ. Проєкт впроваджується за підтримки Швейцарії, що надається через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва (SDC). Більше інформації на Facebook-сторінці та сайті actforhealth.in.ua.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8097 / 1.55MB / SQL:{query_count}