57 нових «швидких» для Львівщини

На початку липня область очікує на поставку ще 55 автомобілів

Львівщина отримала 57 «швидких» від Міністерства охорони здоров’я і Національної служби здоров'я. Станціям та підстанціям Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф біля стадіону «Арена Львів» урочисто передали ключі від 57 автомобілів екстреної медичної допомоги. Із них – 45 «швидких» Львівщина отримала від Міністерство охорони здоров'я України та 12 – за кошти НСЗУ Національна служба здоров'я України у межах ковідного пакету.
«Швидкі» розподілили пропорційно по всіх підстанціях області, відповідно до найгострішої потреби в автомобілях відповідного класу. Вже з 18 червня нові машини заступлять на чергування. Щодня до оперативної диспетчерської служби надходить понад 5 тисяч звернень, здійснюється 650 виїздів до пацієнтів для надання екстреної допомоги. Саме тому «швидкі» вкрай необхідні. Вони суттєво допоможуть нашим медикам якісно та швидко надавити медичну допомогу. На початку липня очікуємо поставку ще 55 автомобілів», – розповів очільник Львівщини Максим Козицький.
«Спільними зусиллями влади та медичної спільноти ми поліпшуємо питання безпеки у закладах охорони здоров’я, стан забезпечення медичним обладнанням і автомобілями. Адже це і є основне наше завдання як влади. Щиро вдячний медикам, які є на передовій у боротьбі з пандемією», – каже заступник голови Львівської облради Юрій Холод. – Передаємо територіальним підрозділам Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф 23 автомобілі класу «С» та 34 – класу «B» на базі Citroen Jumper та Renault Master».
«Швидкі» мають все необхідне обладнання для порятунку життів, вони розпочнуть чергування з 18 червня по відповідних підрозділах Львівської області», – розповів керівник Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Андрій Васько.

Відтак 57 «швидких» розподілили пропорційно по всіх підстанціях відповідно до найгострішої потреби в конкретному класі автомобіля.
Так, Станція екстреної медичної допомоги «Львів» отримає 25 автомобілів екстреної медичної допомоги, Станція екстреної медичної допомоги «Буськ» – 6, Станція екстреної медичної допомоги «Червоноград» – 3, Станція екстреної медичної допомоги «Новояворівськ» – 5, Станція екстреної медичної допомоги «Самбір» – 4, Станція екстреної медичної допомоги «Стрий» – 7, Станція екстреної медичної допомоги «Дрогобич» – 7.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7901 / 1.54MB / SQL:{query_count}