Дитина скаржиться на біль – не зволікайте!

В обласній дитячій лікарні «ОХМАТДИТ» можна записатися на планову консультацію, тут здійснюють ургентний прийом дітей

Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «ОХМАТДИТ» в умовах карантину працює 24/7 і надає допомогу не лише дітям з Львівської області, а й з усієї України. У медзакладі лікують дітей від народження до 18 років, зокрема, надають невідкладну медичну допомогу (ургентну), допомогу дітям з Covid-19 та консультативну допомогу в поліклініці (за попереднім записом).
У медзакладі працюють такі лікарі: ЛОР, травматолог, педіатр, хірург, окуліст, ортопед, уролог, нефролог, невролог, алерголог, пульмонолог, гінеколог, кардіолог, дерматолог, ендокринолог, лікар УЗД, ЕхоЕГ, ЕЕГ, ЕхоКГ.
Якщо дитині потрібна консультація: записатися на планову консультацію до лікарів можна за тел.: (032) 236 81 54; (032) 236 81 55 або в реєстратурі поліклініки (у будні).
Якщо у дитини невідкладний стан: телефонуйте до приймального відділення на номери (032) 236 81 18; моб. (097) 781 82 37.
Також можна привезти дитину самостійно. Щоби потрапити до приймального відділення, натисніть на дзвінок поруч із дверима. В усіх інших випадках викликайте «швидку» за номером 103.
Якщо у дитини підозра на COVID-19: якщо є симптоми коронавірусної інфекції, зверніться до сімейного лікаря. Якщо стан дитини важкий, телефонуйте у «швидку» і повідомте про підозру на Covid-19. Усіх дітей із Львівської області з підозрою на коронавірус скеровують і лікують в «ОХМАТДИТі».
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8058 / 1.53MB / SQL:{query_count}