Амбітне завдання – оновити автопарк «екстренки»

Львівщина отримала 10 карет швидкої допомоги від Національної служби здоров'я України. У квітні – травні заплановано поставку ще 50 «швидких» від Міністерства охорони здоров’я

Пунктам екстреної медичної допомоги Львівщини передали 10 нових автомобілів «швидкої». Зі слів керівника Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Андрія Васька, сім авто базуватимуться на станції екстреної медичної допомоги у Львові, а три у районах області – у Старому Самборі, Оряві та Буську.
«Львівська облдержадміністрація і Львівська облрада поставили перед собою амбітне завдання – оновити автопарк «екстренки». Якщо все піде за планом, вже до кінця цього року зі 170 карет швидкої допомоги 140 будуть новими! Тільки тоді, коли забезпечимо добрі умови праці і достойні зарплати для персоналу нашої «екстренки», зможемо розраховувати на якісну швидку медичну допомогу», – каже очільник Львівської ОДА Максим Козицький.
Як наголосила голова Львівської обласної ради Ірина Гримак, спільні зусилля влади Львівщини спрямовані на підвищення якості надання медичних послуг мешканцям області. «Важливо не тільки врятувати життя, а й необхідно забезпечити комфортне перебування пацієнтів у медичних установах і транспортування хворих. Відтак частина «швидких», які вивільнятимуться і є в доброму стані, будуть відправлені зі Львова обслуговувати віддалені території Львівщини, щоб оновити рухомий склад тамтешніх станцій екстреної медичної допомоги», – зазначила Ірина Гримак.
Зі слів Андрія Васька, вартість однієї «швидкої», отриманої цього тижня, – 1,9 млн грн. «Завдяки цьому поповненню у Львові планується додатково сформувати чотири нові медичних бригади, які щодня виходитимуть на чергування. У планах – найближчим часом відкриття пункту базування екстреної медичної допомоги на території винниківського госпіталю, де працюватимуть два автомобілі швидкої допомоги і обслуговуватимуть окружну дорогу, частину Золочівського, Львівського районів і Винники.
У квітні – травні заплановано поставку на Львівщину ще 50 «швидких» від Міністерства охорони здоров’я. До липня буде закуплено ще 50 автомобілів швидкої допомоги, з яких 20 – повнопривідні для гірських територій», – розповів Андрій Васько.

Як зазначає очільниця Західного міжрегіонального департаменту НСЗУ Мар'яна Возниця, ці 10 автомобілів – це перша черга поставок від НСЗУ.
«Без сумніву, НСЗУ і надалі впроваджувати практику оновлення рухомого складу центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Це тільки початок позитивних змін, які наблизять медицину до кожного жителя нашої громади», – резюмує Мар'яна Возниця.
фото: пресслужба Львівської облради

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8227 / 1.55MB / SQL:{query_count}