У програмі «Доступні ліки» – понад 8 тисяч аптек

Якщо маєте запитання, дзвоніть у контакт-центр НСЗУ на номер 16-77

В Україні з початку 2021 року змінилася кількість аптек, які відпускають лікарські засоби за програмою «Доступні ліки». Щоб дізнатись, чи відпустять «Доступні ліки» з нового року у тій аптеці, до якої ви вже звикли, скористайтесь сайтом НСЗУ, зокрема дашбордом – https://cutt.ly/qjgrzUm, який містить актуальний перелік адрес аптек, що працюють за договором із НСЗУ.
Нині «Доступні ліки» від серцево-судинних захворювань, бронхіальної астми та цукрового діабету ІІ типу можна отримати у 8411 аптеках і аптечних пунктах по всій країні. Договір з НСЗУ на відпуск препаратів з програми реімбурсації «Доступні ліки» мають 987 юридичних осіб. Деякі аптечні заклади поки що не продовжили ці договори, і пацієнти можуть відчувати певні незручності. Але до кінця січня кількість аптек, які відпускатимуть «Доступні ліки» збільшиться.
Щоб отримати «Доступні ліки» потрібно звернутися до свого лікаря, і він випише електронний рецепт. А потім – піти в аптеку, яка бере участь у програмі, та отримати необхідні лікарські засоби. Але що робити, якщо в найближчій аптеці немає потрібних «Доступних ліків»?
Зверніться до будь-якої іншої аптеки з «Доступними ліками». Впізнати таку аптеку можна за відповідною наліпкою на дверях. Також розташування аптеки підкаже оператор контакт-центру НСЗУ. Дзвонити – на номер 16-77. Всі дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів безоплатні. Оператори контакт-центру відповідають на дзвінки з 09.00 до 18.00 В інший час спрацьовує автовідповідач і на більшість питань відповіді надаються в автоматичному режимі.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8166 / 1.53MB / SQL:{query_count}