Захворіли на роботі

На Львівщині застраховані медики, які занедужали на COVID-19, отримали виплати на суму 1,9 млн гривень

На Львівщині опрацьовано можливість забезпечення страхуванням медиків на випадок інфікування COVID-19 при виконанні своїх професійних обов’язків.
«На жаль, провідні страхові компанії, які здійснюють діяльність на території області, відмовились у наданні такого виду страхування через віднесення медиків до групи з високим ризиком. Ми запропонували страховим компаніям альтернативний варіант, який полягає у передачі в адміністративне управління страхової компанії страхового фонду, який формується з благодійних внесків», - розповів Кіндрат Гвоздинський, помічник координатора Центру при Львівській ОДА у питаннях страхування (регіональний представник міжнародного страхового брокера АОН у м. Львові).
За його словами, страхова компанія «УНІКА» була єдиною з провідних страхових компаній, яка запропонувала безоплатне управління страховим фондом та можливість поповнення страхового фонду за рахунок власних коштів.
«Станом на 10 жовтня за страховим відшкодуванням звернулося 162 особи, з них 128 проведено виплати на загальну суму 1 920 000 грн; 9 осіб подали документи, виплати для них зарезервовані на суму 285 тис грн та будуть виплачені після збору повного пакету оригіналів документів», - розповіла Оксана Загричук, заступник начальника Департаменту управління регіональної мережею ПрАТ СК «Уніка».
Кіндрат Гвоздинський нагадав умови страхового покриття:
страхуванню підлягають працівники закладів охорони здоров’я міста та області, які безпосередньо залучені до надання допомоги особам інфікованим COVID-19 (переліки таких працівників затверджені керівниками медичних закладів);
загальна ліміт по договору страхування відповідає загальній сумі благодійних внесків до страхового фонду, з яких буде здійснюватись виплата кожному постраждалому медику;
страхові виплати передбачаються у розмірі 15 тис грн кожному медику, інфікованому COVID – 19, що підтверджується позитивним ПЛР тестом та за умови стаціонарного лікування.
За словами Оксани Загринчук, по договору Добровільного страхування здоров’я на випадок хвороби, щодо страхування медичних працівників опорних медичних закладів Львівської області, загальна кількість застрахованих осіб станом на 10 жовтня 2020 – 5235 осіб.
Розмір сформованого благодійного Фонду - 2 000 000,00 грн. З урахуванням благодійної участі СК «Уніка» загальний ліміт по договору збільшено до 2 200 000,00 грн.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8495 / 1.54MB / SQL:{query_count}