Рухова активність під час карантину

Як не втратити фізичну форму, перебуваючи в чотирьох стінах, – поради фітнес-тренерки

Карантин звів щоденну активність більшості з нас до мінімуму. Спортзали зачинені, на роботу не йдемо, дітей у школи і садки не водимо, у магазин – лише за конечної потреби…
Проте робити прості фізичні вправи можна й удома, було б бажання. Нині безкоштовний доступ до своїх закритих акаунтів відкривають чимало фітнес-додатків. На каналі YouTube можна знайти ролики із вправами, кардіозаняттями, танцями, силовими заняттями, пілатесом, йогою.
На пораду сертифікованої фітнес-тренерки Уляни Депутович, нестачу щоденної активності найкраще компенсувати зарядкою і регулярними домашніми вправами, тренуваннями.
«Прокидайтесь і починайте день зі звичайної розминки – це покращить кровотік до хребта і суглобів, урятує від болю в спині і добре позначиться на продуктивності впродовж усього дня, – радить вона читачам «Львівської Пошти». – Якщо ви зараз працюєте дистанційно – з дому, сидячи за комп’ютером, раджу три-чотири рази на день встати і виконати п’ятихвилинну руханку. Це убезпечить вас від болю голови, болю в спині та шиї».
Але для того, щоб не зіпсувати фігуру і загалом тримати тіло в тонусі, зарядки буде недостатньо. Варто організувати собі як мінімум три повноцінні функціональні тренування на тиждень, що добре позначиться і на самопочутті, і на імунітеті.
«Щоби тренуватися вдома, не потрібен якийсь спеціальний  інвентар – лише зручний одяг і бажання. Які вправи робити? Присідання, випади, віджимання, планку, вправи на укріплення м’язів спини. Техніку виконання можна без проблем знайти на ютубі, як і послідовність вправ. «Розбавте» функціональні тренування пілатесом або комфортною розтяжкою  – і ваше тіло подякує вам», – веде далі Уляна Депутович.
Але до виконання фізичних вправ також має бути розумний підхід. Коли займаєтесь у межах якогось марафону чи онлайн-програми, маєте бути цілком фізично здорові. Під час виконання вправ варто максимально прислухатися до своїх відчуттів та можливостей. Якщо є проблеми зі здоров’ям, як-от захворювання суглобів, хребта, проблеми з тиском, серцево-судинною системою, варикоз, не тренуйтеся самостійно! Знайдіть кваліфікованого персонального тренера, який робити це з вами онлайн, інакше ризикуєте тільки нашкодити собі.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8241 / 1.54MB / SQL:{query_count}