Хто на головного медика Львівщини?

Львівська ОДА оголосила конкурс на посаду директора департаменту охорони здоров’я

Львівська облдержадміністрація оголосила конкурс на посаду директора департаменту охорони здоров’я. Документи приймають до 12 березня. Зараз обов’язки директора департаменту охорони здоров’я ЛОДА виконує Андрій Васько.
Кандидат повинен мати вищу освіту з рівнем магістра, досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування.
Розглядатимуть документи від кандидатів із досвідом роботи не менш ніж два роки на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності. Ще одна вимога – вільне володіння державною мовою.
Для участі в конкурсі необхідно подати:
1. Заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади;
2. Резюме за формою, в якому обов’язково має бути зазначена така інформація:
– прізвище, ім’я, по батькові кандидата;
– реквізити документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство  України;
– підтвердження наявності відповідного ступеня вищої освіти;
– підтвердження рівня вільного володіння державною мовою;
– відомості про стаж роботи, стаж державної служби (за наявності), досвід роботи на відповідних посадах;
3. Заяву, в якій повідомляється, що до особи не застосовуються заборони, визначені ч. 3 або ч. 4 ст. 1 Закону України «Про очищення влади», та надається згода на проходження перевірки і оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного закону.
Необхідна інформація для участі в конкурсі подається онлайн через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС (carrer.gov.ua) до 18.00 12.03.2020 р. Контактна особа – Мерйо Ольга Романівна. Тел. (0322) 999 597, e-mail: kadryvd@loda.gov.ua
Конкурс на зайняття посади директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації відбудеться 17.03.2020 р. об 11.00 за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18, Львівська ОДА, каб. 257.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8056 / 1.53MB / SQL:{query_count}