Відчути себе Геркулесом

Медики радять їсти вівсянку, яка є помічною при майже усіх хворобах

Дієтологи всього світу рекомендують щоранку споживати вівсяну кашу, називаючи її найкориснішим і найбільш поживним сніданком. Пояснення тут просте. Річ у тім, що зерна вівса шліфують істотно менше, аніж інші крупи. У них залишається зародок і значна частина оболонки зерна. Саме в цих структурах містяться основні корисні складники – білок, вітаміни, макро- і мікроелементи, а також харчові волокна та інші біоактивні речовини. Водночас при виробництві більшості інших круп все це видаляють, залишаючи переважно ядро, багате лише на вуглеводи і позбавлене корисних компонентів.
Основні корисні властивості вівсяних пластівців:
1. Сприяють очищенню організму від токсинів та інших шкідливих речовин. Харчові волокна, що містяться у вівсянці, видаляють жирові відкладення, які скупчуються на стінках артерій. Це допомагає запобігти розвиток серцево-судинних захворювань і знизити рівень холестерину.
2. Знижують рівень цукру в крові. А ще покращують засвоєння крохмалю і допомагають стабілізувати рівень цукру із найпершого прийому їжі.
3. Покращують травлення, зменшуючи кількість жовчевих кислот. Це полегшує проходження їжі по кишківнику, що позбавить вас від закрепів.
4. Запобігають розвиток раку: згідно з численними дослідженнями, овес завдяки своєму унікальному складу справді здатен захистити організм від утворення злоякісних пухлин. Щоденне споживання вівсянки знижує ризик виникнення раку молочної залози, а також раку товстої кишки на 10%.
5. Допомагають роботі серцевого м’яза. Через високий вміст у вівсянці Омега-3 жирних кислот і ліноленової кислоти знижується рівень шкідливого холестерину.
6. Сприяють нормальному функціонуванню центральної нервової системи. Це стається завдяки наявності в складі вівсянки вітамінів групи В, які підтримують і врівноважують нервову систему.
7. Допомагають боротися з остеопорозом. Кальцій, що міститься в них, запобігає демінералізацію організму і підтримує здоров’я кісток.
8. Борються із надлишковою вагою. Для цього треба їсти вівсянку натще під час сніданку, заправляючи її звичайним або соєвим молоком, соком або горіхами.
9. Є невичерпним джерелом енергії. Саме тому їх радять споживати на сніданок або хоча б до полудня. Це зарядить вас енергією до наступного прийому їжі.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8018 / 1.54MB / SQL:{query_count}