Смакуємо черешні!

Саме у червні можна досхочу ласувати цими ягодами, бо вони не лише смачні, а й корисні

Ось сім причин робити це:
1. Джерело енергії. Черешні містять велику кількість глюкози та вітаміну С, тож швидко можуть поновити запас сил, пише acc.cv.ua.
2. Покращують сон. У черешнях є речовина мелатонін, що відповідає, зокрема, й за регуляцію сну та біоритми.
3. Корисні для зору. Ягоди містять бета-каротин, який позитивно впливає на зорову систему. До речі, бета-каротину в черешнях у 20 разів більше, ніж у чорницях і полуницях.
4. Профілактика раку. У черешнях багато анти­оксидантів, серед яких кверцетин і антоціан. Згідно з результатами дослідження, проведеного в США, ті, що споживали на рік більше трьох кілограмів цих ягід, набагато рідше потерпали від онкозахворювань.
5. Покращують стан шкіри. Згадані антиоксиданти, а також ретинол, що містяться в черешнях, позитивно впливають на шкіру, бо допомагають організму швидко позбавлятися від шлаків і токсинів.
6. Допомагають травленню. Завдяки високому вмісту клітковини черешні нормалізують роботу травної системи і допомагають знизити рівень холестерину.
7. Зміцнюють судини. Каротиноїди і флавоноїди, що містяться в черешнях, покращують згортання крові, запобігають утворення тромбів та зміцнюють стінки судин.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8580 / 1.53MB / SQL:{query_count}