Сигнали ослаблення імунітету

Повноцінна робота організму залежить від стану імунної системи

Медики розповіли, які сигнали подає організм у разі ослаб­лення імунітету, пише 24tv.ua.

Проблеми з органами травної системи
Як з’ясувалося, 80% захисних сил організму є у кишківнику. Саме тому травлення відіграє ключову роль для імунної системи. Будь-які збої в процесі травлення, такі як діарея та метеоризм, можуть нашкодити і слугувати сигналом до зміцнення захисних сил організму.

Втома
Якщо ви постійно почуваєтеся втомленими, це може свідчити про слабку роботу імунної системи. Організм людини потребує великих запасів енергії, щоб ефективно боротися з вірусами і різними шкідливими мікроорганізмами. Слабкий організм практично не здатний захистити себе від мікробів і боротися з ними, якщо вони потрапили всередину.

Стрес
Люди часто не розуміють, що саме стрес є джерелом багатьох хронічних недуг і провокує різні запальні процеси. Гормон стресу кортизол пригнічує діяльність білих кров’яних тілець, через що організм перестає боротися із застудами та вірусами.

Повільне загоєння ран
Міцний імунітет істотно збільшує здатність організму до самовідновлення, зменшуючи при цьому ймовірність інфікування. Якщо є невеликий поріз, а рана тривалий час не гоїться, у вас значне зниження імунітету.

Дуже хочеться солодкого
Це також є свідченням того, що ваша імунна система ослаблена, а організм страждає від дефіциту магнію, хрому і фосфору. Лікарі рекомендують налагодити раціон, поповнивши його продуктами, що містять максимальну кількість вітамінів і мінералів, необхідних організму.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8018 / 1.53MB / SQL:{query_count}