Як правильно одягати малюка на зимову прогулянку?

“Зараз погода така мінлива, що не знаєш, як одягатися самому, не кажучи вже про дітей. Моєму синові ще нема двох років, тому переживаю, щоби він під час перебування надворі і не змерз, і не зіпрів, бо дуже жвавий. Скажіть, будь ласка, як правильно одягати малюка на зимову прогулянку?” Олена Романчук, м. Львів

Віра Гринюк, 
педіатр:
– Терморегуляція малих дітей істотно відрізняється від терморегуляції дорослих. Малюки, на відміну від нас, батьків, більш схильні і до перегрівання, і до переохолодження. Але дітки повинні тренувати свою систему терморегуляції, адаптуватися до різних температур і погодних умов. Тому гуляти зі своїм сином намагайтеся щонайчастіше.
Формула “одягайте дитину так, як себе, плюс ще одна одежина” підходить лише для немовлят! Якщо ваша дитина рухлива, бігає, одягайте її легше, аніж себе. Майте на увазі: на дотик носик завжди холодніший за інші частини тіла. Тому якщо хочете знати, чи не холодно дитині, візьміть її за долоні або ж помацайте тильний бік шиї – він не повинен бути спітнілий. Якщо шия і потилиця вологі від поту, гарячі, це означає, що дитині душно!

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7655 / 1.53MB / SQL:{query_count}