Кава мусить бути!

Страхи, нібито велика кількість кави може підвищити ризик серцевого нападу, не виправдалися!

Німецьке товариство неврологів повідомляє: ті, що випивають до п’яти горняток кави на день, рідше стають жертвами серцевого нападу або інфаркту, аніж ті, що взагалі її не п’ють, пише zhyvyaktyvno.org.
Лікарі посилаються на результати великого дослідження, проведеного вченими Гарвардського університету (США) та Сінгапуру і присвяченого залежності між кількістю спожитої кави та захворюваннями серцево-судинної системи. Тепер науковцям відомо, що найкорисніша для здоров’я кількість кави – від трьох до п’яти горняток на день. Такі статистичні дані отримали після вивчення результатів 36 досліджень за участі 1 300 000 осіб.
У того, хто випиває п’ять горняток кави на день, знижується ризик серцевих нападів та інфарктів на 5%. А в того, хто запарює у середньому півтори філіжанки кави на день, відбувається зниження такого ризику на 11%. Найнижчим (на 20%) є ризик виникнення серцевих проблем у тих, що випивають три з половиною горнятка кави на день, порівняно з тими, що взагалі не вживають цього напою.
Утім багато кави – теж погано: якщо випивати щодня по дев’ять-десять горняток, справді підвищиться ризик серцевого нападу чи інфаркту. Отож, любителі кави, знайте міру!

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7844 / 1.53MB / SQL:{query_count}