Чоловікам на замітку

Сім секретів жіночого здоров’я, корисних… для чоловіків

Чоловіче і жіноче здоров’я прийнято розділяти, але існує кілька жіночих секретів, які чоловіки цілком могли б використовувати у своєму повсякденному житті, пише ukrhealth.net.
1. Вмивайтеся перед сном. Це допоможе видалити шкірний жир і бруд, які спричиняють утворення прищів. Не варто думати, що якщо ви не робите макіяж, то вам цей секрет жіночого здоров’я не потрібен. Упродовж дня людина сотні разів неусвідомлено торкається обличчя, заносячи бактерії.
2. Щодня зважуйтеся. У жінок цей процес часто супроводжується нервами і розчаруванням, але насправді контроль своєї ваги – кращий спосіб стежити за фігурою. За даними дослідників із Університету Міннесоти, люди, які регулярно зважуються, позбуваються удвічі більше надлишкової ваги, аніж ті, що стають на вагу рідше.
3. Носіть зі собою антибактеріальний гель. Цей предмет із жіночої сумочки корисний і чоловікам, оскільки правильна гігієна допомагає зупинити поширення інфекцій. Та й непоганий спосіб підтримувати чистоту рук.
4. Їжте продукти, що містять клітковину. Вона сприяє схудненню і зниженню рівня “поганого” холестерину, від якого залежить небезпека появи еректильної дисфункції!
5. Ходіть на зустрічі з друзями. Мовиться не про пиво в барі за переглядом футбольного матчу, а про зустрічі й розмови “жіночого зразка”. Вихлюпуйте все, що у вас на душі, не накопичуйте образ та агресії. Це дуже корисний вид психологічного розвантаження.
6. Приймайте ванну. Чоловіки більше полюбляють приймати душ, а жінки ванну. Але саме ванна з теплою водою розкриває пори і очищає шкіру, виводячи токсини.
7. Групові вправи у спортзалі. Сильна стать воліє качати м’язи на самоті, допоки жінки займаються в групах йогою або аеробікою. Але вчені з’ясували, що групові вправи набагато сильніше дисциплінують. Та й чоловікам заняття йогою також не завадять.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8014 / 1.53MB / SQL:{query_count}