Де краще купувати кавуни?

«Нещодавно купила кавун – спілий, солодкий. Проте наступного дня відчула різке погіршення самопочуття. Лікар діагностував отруєння. Порадьте, будь ласка, де краще купувати кавуни?» Марія Береляк, м. Броди

Мирослав Гушул, 
заступник начальника санітарно-гігієнічного відділу санітарно-гігієнічного нагляду Головного управління Держсанепідслужби у Львівській області: 
– Відповідно до вимог нашої служби до плодоовочевої продукції, у продавця повинні бути необхідні документи щодо оцінки її безпечності. Місця роздрібної торгівлі мають бути обов’язково погоджені з органами місцевої виконавчої влади і обгороджені сітками. Кавуни не повинні лежати на землі! Буває, що їх просто висипають і накривають брезентом. Продукцію цю треба зберігати у відповідних умовах, а на місця продажу її можуть регулярно підвозити. Розрізані кавуни варто купувати лише в продовольчих магазинах, супермаркетах і на ринках. Вони повинні бути вимиті, а розрізані – обтягнуті харчовою плівкою. 
Якщо тривалий час у спеку на розрізаний кавун, вкритий плівкою, потрапляють сонячні промені, під нею можуть накопичуватися нітрати! В жодному випадку не варто купувати ці ягоди в місцях стихійної торгівлі, на узбіччях автошляхів.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7781 / 1.53MB / SQL:{query_count}