Жінкам потрібно їсти червоне м’ясо!

Тваринний білок, що міститься в ньому, робить представниць слабкої статі привабливими

Всі жінки хочуть бути красивими. Але не всі знають як. Тож медики вирішили дати їм підказку. Виявляється, щоб мати гарне волосся, нігті і шкіру, жінкам – прихильницям вегетаріанства потрібно серйозно замислитися над своїм меню. Фахівці з’ясували, що ні птиця, ні риба не можуть замінити тваринного білка, який міститься у червоному м’ясі, повідомляє nashamama.com.
Крім того, в червоному м’ясі є багато заліза, необхідного для утворення червоних кров’яних клітин. Нестача заліза, своєю чергою, призводить до анемії, втоми, зниження працездатності та репродуктивної функції організму, порушення сну, депресії. Нігті стають ламкими, волосся січеться, шкіра лущиться, під очима з’являються темні кола.
Фахівці з Центру з контролю і профілактики захворювань США вважають, що нежирне м’ясо підтримує баланс холестерину в крові, робить серцево-судинну систему витривалішою і знижує кількість збоїв у обмінних процесах, що безпосередньо впливає на стан волосся, нігтів, шкіри, тобто покращує зовнішній вигляд жінки. 
Необхідні для цього елементи не можна отримати в достатній кількості з морепродуктів, як дехто вважає.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8004 / 1.53MB / SQL:{query_count}