Годинник життя

Орієнтуючись на нього, можна надовго зберегти красу, молодість і здоров’я

Ми звикли жити по годинах: їсти, лягати спати, прокидатися, йти на роботу, повертатися з неї додому… Щоби не збитися з цього ритму, люди винайшли годинник. І пишалися цим, повідомляє lada.fm. Та навряд чи винахідник механізму усвідомлював, що він не оригінальний у своєму ноу-хау. Природа виявилася розумнішою. Нам здається, наче, коли ми не спимо, організм працює на повну силу. Проте це не так. Мудрий творець передбачив захист людини від передчасного згасання. Адже будь-який механізм, працюючи безперервно тривалий час, зношується.
Отож, різні органи нашого тіла працюють з повним навантаженням лише в певні періоди доби і тільки під час сильного стресу “вмикаються”, скеровуючи всі сили на самозбереження.
Ось графік роботи нашого організму:
* з 1.00 до 3.00 – печінка;
* з 3.00 до 5.00 – легені;
* з 5.00 до 7.00 – товстий кишківник;
* з 7.00 до 9.00 – шлунок;
* з 9.00 до 11.00 – селезінка і підшлункова залоза;
* з 11.00 до 13.00 – серце;
* з 13.00 до 15.00 – тонкий кишківник;
* з 15.00 до 17.00 – сечовий міхур;
* з 17.00 до 19.00 – нирки;
* з 19.00 до 21.00 – головний мозок;
* з 21.00 до 23.00 – спинний мозок і хребет;
* з 23.00 до 1.00 – жовчевий міхур.
Завдяки цьому графіку можна дізнатися про стан свого організму і за потреби вжити належних заходів. Напевно, багато хто зауважив, що в різний час доби ми почуваємося неоднаково: у когось приплив енергії вранці, а для когось найпродуктивніший час – день або вечір. Зазвичай такі перепади ми пояснюємо погодою чи характером. Одні з нас – “сови”, інші – жайворонки”. Та причиною цього є передусім ритми роботи організму.
Сплеск сил зумовлюється тим, що занадто активний у певний час орган “тягне” на собі весь організм. Отже, гармонія порушується. У цьому випадку можна порадити очистити інші системи, не руйнуючи “робочої конячки”. Навпаки, занепад сил, від якого ми іноді потерпаємо, свідчить про забруднення чи хворобу “чергового” в цей період органа, який саме час “лагодити”.
Про очищення організму останнім часом пишуть і говорять дуже багато, на цю тему є чимало літератури. Проте не варто починати “реанімувати” орган в години його активності. До прикладу, шкідливо чистити шлунок рано-вранці, а нирки – ввечері, бо у цей час вони відповідають за роботу всього організму.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8182 / 1.54MB / SQL:{query_count}