Як починати день, щоби він був вдалий

П’ять порад психологів та лікарів

Ми не знаємо, як складеться наш день: буде він плідним і позитивним чи, навпаки, похмурим і непривітним. Однак можемо зробити його кращим. Адже, на думку фахівців, багато залежить від того, що і як ми робитимемо вранці, пише “Країна здоров’я”.
1. Впустіть до кімнати більше світла.
Для того, аби ваш біологічний годинник був налаштований правильно, підставляйте обличчя і тіло під промені сонячного світла хоча б на 20 хвилин вранці. Випити ранкову філіжанку кави фахівці радять на вулиці, але якщо такої можливості нема, постарайтеся хоча б поснідати навпроти вікна. І не забудьте перед цим провітрити приміщення – нехай свіже повітря проникне в усі куточки вашого помешкання.
2. Випийте склянку води натщесерце.
Вночі, коли наш організм відпочиває, а його системи та органи працюють із мінімальним енергетичним навантаженням, на стінках шлунково-кишкового тракту осідають відходи травлення, іншими словами – токсини і шлаки. Для того, щоби їх “змити” і підготувати шлунково-кишковий тракт до нових денних навантажень, необхідно випити вранці склянку води натщесерце.
3. Фізичні вправи на порожній шлунок дають мало користі.
Почніть свій день із зарядки. Але робіть це не натщесерце. По-перше, ви просто не зможете, будучи голодними, добре виконати ті вправи, які вимагають максимальної самовіддачі. По-друге, в цей час жирові запаси не витрачаються, а от м’язи піддаються руйнівному навантаженню. Це може призвести до занепаду сил і виникненню почуття хронічної втоми.
4. Правильний сніданок – запорука успішного дня.
Вранці наш організм повинен отримати необхідну кількість калорій. І якщо перед заняттям спортом ви вже трішки поїли, після цього (найкраще через півгодини, якщо, звісно, не поспішаєте на роботу) потрібно добре поснідати. Якщо ранкова зарядка не для вас, почніть ранок із правильного сніданку.
5. Частіше усміхайтеся.
Психологи радять починати день із усмішки. Навіть якщо ви встали не з тієї ноги. Після цього, на думку фахівців, почуватиметеся краще і, можливо, ваш настрій поліпшиться.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8458 / 1.53MB / SQL:{query_count}