Спосіб зняття стресу в чоловіків знайдено!

У цьому переконують психологи, поділивши всіх представників сильної статі на три типи і дослідивши їх поведінку

Доведено, що на відміну від людей, які живуть у сільській місцевості, міські жителі страждають через надзвичайно велику тривожність, яка призводить до багатьох психосоматичних недуг, наслідками яких є безсоння, млявість, біль у суглобах тощо.
Якщо раніше лише жінки скаржилися на погане самопочуття, то тепер і чоловіки почали це робити. Чоловік теж може розкиснути, і якщо жінок від цього рятує будь-яка дрібничка – подарунки, компліменти, навіть квіти, то чоловікам це не допомагає.
Усіх чоловіків можна поділити на три типи.
Перший – “чоловіки-воїни”. Це, як правило, керівники компаній або ж ті, що служили в армії. Наприклад, якщо солдат тривалий час ні з ким не веде війни, то починає її з близькими людьми. Тому коли такий чоловік роздратований, краще не сперечатися з ним і не суперечити йому. Варто відійти вбік і перечекати “грозу”. 
Другий – “господарі в домі”. Такі чоловіки люблять, коли їх доглядають або щось приносять спеціально для них. Цей тип потребує уваги і ласки.
Третій – “егоїсти”. Якщо навести приклад із грецької міфології, то це буде Нарцис. Чоловіки такого типу постійно твердять, що саме у них найстрашніша хвороба на всій планеті і всі, що є поруч, просто зобов’язані виконувати всі їхні забаганки. Таким чоловікам не треба приділяти багато уваги, бо вони сядуть на шию.
Але до якого б із цих трьох типів не належав чоловік, для кожного лікувальним засобом від стресу є чудовий секс та тривалий і спокійний сон!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8174 / 1.53MB / SQL:{query_count}