Коли треба уперше вести хлопчика до уролога?

“Моя сестра торік перед новим навчальним роком водила свого сина до уролога. Наш син також іде цього року до школи, але я особисто вважаю, що його ще рано показувати такому лікареві. Наш хлопчик дуже вразливий, боюся, аби такий візит не став для нього шоком… Скажіть, будь ласка, в якому віці треба уперше вести хлопчика до уролога?”

Артем Вовчко, м. Львів

Василь Черепанин, уролог-андролог, головний позаштатний спеціаліст із сексопатології у Львівській області:
– Показувати хлопчика урологу необхідно як мінімум тричі: у віці до одного року, в три роки і в чотирнадцять. Це пов’язано з тим, що немовляті, яке ще не має року, можна діагностувати вроджені вади розвитку зовнішніх статевих органів: неопущення яєчок, звуження крайньої плоті та інші. Цих проблем можуть не зауважити фахівці іншого профілю, але якщо ці вади є, їх треба починати лікувати щонайшвидше.
В три роки хлопчиків ведуть до уролога з тієї причини, що багато хвороб можуть розвиватися в процесі росту (водянки, грижі). 
У віці 14 років у підлітків відбувається чимало змін в організмі, можуть розвинутися захворювання судин яєчок, тож огляд уролога вкрай необхідний.
Не треба соромитися і відкладати відвідини лікаря. Урологи працюють з пацієнтами різного віку, тож досвід спілкування з різними віковими категоріями мають. Перед тим, як завести дитину у кабінет, можете самі поговорити з лікарем, наголосивши, що ваша дитина дуже вразлива. Нехай візьме це до уваги під час огляду. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8733 / 1.53MB / SQL:{query_count}