Чи можуть діти з багатодітних родин отримувати безкоштовні ліки?

“У мене троє дітей шкільного віку. Молодшій доньці потрібне тривале лікування. Їй виписали кілька дорогих препаратів, які зараз ще більше подорожчали. Свекруха каже, що багатодітні родини мають право отримувати певні ліки безкоштовно. Скажіть, будь ласка, чи так є насправді, чи існує така пільга для багатодітних родин?”

Уляна Костів, м. Львів

Богдан Остальський, головний педіатр Львова:
– Так, справді закон про соціальний захист дітей із багатодітних родин, тобто Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань соціального захисту багатодітних сімей” існує. І в ньому чітко прописано, що дітям із багатодітних родин надається пільга щодо безоплатного одержання ліків за рецептами. Але, на жаль, немає відповідної постанови Кабміну, яка передбачала б механізм втілення заходів для реалізації цього права. А діяльність державних медичних закладів здійснюється на підставі постанов Кабміну… 
Ми вже шість років пишемо листи в усі інстанції, але права дітей із багатодітних родин на безкоштовні ліки й далі порушуються. Їх можна відстояти хіба що через суд. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7738 / 1.53MB / SQL:{query_count}