Короткий відпочинок шкодить здоров’ю!

Одноразова відпустка повинна тривати як мінімум два тижні

Заповітна мрія чи не кожної людини – аби робота і відпустка помінялися місцями. Та реальність далеко не така…
Зазвичай середньостатистичний українець щороку може розраховувати на чотири тижні відпустки, але найчастіше відпочиває лише сім-десять днів. Проте, на думку експертів, людському організму потрібно відпочивати тричі на рік. Якщо відпустку дають лише раз, то вона повинна бути не коротшою, ніж два тижні, пише megasite.in.ua.
Медики переконують: лише на акліматизацію під час відпочинку знадобиться тиждень, а щойно людина акліматизується, як їй уже треба повертатися додому. Отож, організм не відпочиває, а навпаки, отримує додатковий стрес. Людина повертається на роботу з відчуттям утоми, в неї починаються вегето-судинні реакції, тахікардія, стрибки тиску.
Витрачати відпустку на те, аби сидіти вдома, також не варто: відсутність позитивних емоцій і свіжого повітря можуть спровокувати затяжну депресію. Аби справді відпочити, а не завдати шкоди здоров’ю, намагайтеся зробити плавний перехід від роботи до курорту – в жодному випадку не “стрибайте” одразу в потяг чи у літак.
Обов’язково змініть звичну обстановку, намагайтеся здобути нові враження, які дадуть вам енергію для подальших звершень.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7682 / 1.53MB / SQL:{query_count}