Тепер вік материнству не завада

Українські репродуктологи допомогли 65-річній німкені народити чотирьох немовлят

З кожним роком кількість охочих пройти процедуру штучного запліднення в Україні збільшується. При цьому на відміну від багатьох країн ЄС в нас немає обмежень у віці для тих, хто хоче скористатися процедурою ЕКО-запліднення, пише ukr.segodnya.ua.
65-річна німкеня Аннегрет Рауніг стала найстарішою жінкою в світі, яка народила відразу чотирьох діточок: трьох синочків і донечку. Для цього вона спеціально приїхала в Україну для здійснення всіх необхідних для настання вагітності медичних процедур. Діти з’явилися на світ за допомоги кесаревого розтину на 26-ому тижні вагітності і перебувають у спеціальних інкубаторах. Їхня вага – між 655-ма і 960 грамами, зріст – між 30-ма і 35 сантиметрами. 
Треба сказати, що в цієї жінки вже є 13 дітей, яким зараз від дев’яти до 40 років. Останню дочку Аннегрет зачала природним шляхом, вона народилася, коли матері було 56 років. 
Найстаріша породілля Німеччини до останнього моменту працювала вчителькою англійської та російської мов. Крім тепер уже 17 дітей, в неї сім онуків. 
Спеціалісти вважають, що це сенсаційне народження може привернути увагу до України багатьох жінок з усього світу, які бажають пройти процедуру ЕКО.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8093 / 1.52MB / SQL:{query_count}