Темперамент чоловіка видають… пальці

Що менша різниця між вказівним і безіменним, то він миролюбніший

фото: espreso.tv
На що жінка повинна в першу чергу звертати увагу при виборі супутника життя? Вчені з університету Макгілла вважають, що на співвідношення довжини вказівного і безіменного пальців.
Представники чоловічої статі, у яких вказівний і безіменний пальці мають приблизно однакову довжину, набагато рідше скандалять, приємніші в спілкуванні з жінками, аніж ті, що мають різну довжину цих пальців, пише mors.in.ua.
За даними нового дослідження, виявлена кореляція між довжиною пальців і поведінкою чоловіка пов’язана з гормональним розвитком плода в утробі матері. Вчені вважають, що гормональні зміни у вагітних дуже впливають на поведінку чоловіків. 
Під час роботи фахівці встановили, що майже однакова довжина безіменного та вказівного пальців свідчить про те, що чоловік не схильний до чвар під час бесіди з жінкою (але не з чоловіком!). І навпаки, що більша різниця між цими двома пальцями, то агресивнішою у відношенні до обох статей є ця людина.
Крім того, автори дослідження зробили висновок, що чоловіки з однаковою довжиною пальців у середньому мають більше дітей. У них рівень тестостерону вищий, ніж у тих, що мають різну довжину вказівного та безіменного пальців. Однак психологи наголошують, що гормональний рівень в організмі може змінюватися протягом життя.
Виявлена в чоловіків кореляція між співвідношенням довжин пальців і ставленням до протилежної статі у жінок не спостерігається.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7791 / 1.53MB / SQL:{query_count}