Згадати дорогих нам людей

У третю неділю травня Львів вшанує пам’ять тих, що померли від СНІДу

фото: www.martinews.com
Хоч Львівська область має один з найнижчих показників поширення ВІЛ-інфекції в Україні, з кожним роком кількість людей, які підхопили її, збільшується. За офіційними даними, станом на початок року в області на обліку перебуває 2730 ВІЛ-інфікованих осіб (з них 284 – діти), повідомляє департамент охорони здоров’я ЛОДА. 
“Ми не спостерігаємо зниження рівня захворюваності, а лише стабілізацію смертності від СНІДу. В Україні ситуація ускладнюється тим, що нашарувалися дві епідемії – ВІЛ і туберкульоз”, – зазначає головний лікар обласного центру профілактики ВІЛ/СНІДу Мар’яна Служинська.
У Всесвітній день пам’яті людей, померлих від СНІДу, в нашому місті організують чимало акцій. Тисячі червоних метеликів стануть символом пам’яті, скорботи і надії. А вчора на згадку про тих, що померли від СНІДу, відбулася пам’ятна хода площею Ринок і проспектом Свободи. Під час події активісти й учасники акції “Нуль дискримінації!” роздавали печиво у вигляді метеликів та спілкувалися з містянами на тему дискримінації, повідомляє прес-служба Львівської міськради.
“Червоні метелики – це символ пам’яті, легкості душ, які нас покинули, символ переродження та мінливості життя. Метелик є світовим символом нульової дискримінації, який цього року впровадили завдяки Об’єднаній програмі ООН з ВІЛ/СНІДу. Метелик проживає своє життя лише за один день, бо багато встигає зробити. Він тендітний та сильний водночас”, – пояснюють організатори акції. 
Всі ті, що потребують кваліфікованої поради чи допомоги фахівця, можуть звернутися у Львівський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом, що на вул. Лисенка, 45 (тел. 275 19 23).
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8024 / 1.53MB / SQL:{query_count}