Дільничний лікар за кілька кроків від дому

На вулиці Лінкольна запрацювала амбулаторія сімейної медицини

фото: прес-служба ЛМР
Для жителів Шевченківського району Львова відкрили амбулаторію сімейної медицини у складі 1-ої міської клінічної лікарні ім. Князя Лева, що на вулиці Лінкольна, 53.
Відтак 13 тисяч 500 мешканців вулиць Лінкольна, Миколайчука, Хвильового, Паньківського, Шполянської, Господарської, Чигиринської, Очаківської, Селянської, Льняної, Кревецького, Тичини, Уманської, Інструментальної, Замарстинівської, Хмельницького, Липинського, Промислової, Грінченка та Збоїщ відтепер можуть швидко та якісно отримати медичну допомогу.
Зі слів головного медика Львова Володимира Зуба, зараз у нашому місті функціонує 12 амбулаторій сімейної медицини. В складі 1-ої міської лікарні це вже п’ята. “Робимо все для того, аби мешканець, вийшовши з під’їзду та зробивши лиш декілька кроків, зміг швидко потрапити до сімейного лікаря. Це покращує доступність первинної медичної допомоги”, – зазначив він. 
На реконструкцію, ремонт і заміну всіх комунікацій для амбулаторії виділили і використали з бюджету розвитку 950 тисяч гривень, а на придбання відповідного обладнання, меблів – 100 тисяч гривень із загального фонду бюджету. Ще 110 тисяч гривень становлять позабюджетні кошти – спонсорів та благодійників. В амбулаторії на першому поверсі житлового будинку розміщені: реєстратура, хол, кабінет завідувача відділення, чотири кабінети лікарів сімейної медицини, процедурний кабінет, кабінет щеплень, ЕКГ, кабінет акушера-гінеколога, денний стаціонар і ординаторська. 
Графік роботи амбулаторії: понеділок – субота з 8.00 до 19.00. Ще одну амбулаторію на вул. Любінській, 94, яка обслуговуватиме дев’ять тисяч мешканців, планують відкрити вже через місяць.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7664 / 1.53MB / SQL:{query_count}