Новітній центр реабілітації

До кінця року у Львові планують відкрити реабілітаційне відділення для бійців АТО. На це знадобиться приблизно 10 мільйонів гривень

фото: gazeta.lviv.ua
При лікарні швидкої меддопомоги, що на вулиці Миколайчука, запрацює нове, сучасне реабілітаційне відділення. Своє здоров’я там зможуть відновити не лише поранені бійці АТО, а й пацієнти, які пережили інсульт або ж отримали важкі травми.
Зі слів головного медика Львова Володимира Зуба, зараз тривають демонтажні роботи. Уже замінили електромережу, тепер міняють сантехнічне обладнання. Загальна вартість об’єкта – до 10 мільйонів гривень.
“Війна підштовхнула нас до створення цього відділення, бо з’явилися молоді люди з важкими травмами, які потребують реабілітації. Але це відділення створюється не лише для постраждалих у зоні АТО, а й для тих, що мали інсульт, черепно-мозкову чи спинальну травму і втратили рухові функції. Для того, аби їх адаптувати, навчити жити по-новому, хоча б частково відновити втрачені функції, це відділення необхідне, – сказав чиновник. – Там буде специфічне обладнання, спеціально підготовлені фахівці, ціла система фізичної й психологічної реабілітації”. 
Певні кошти на відкриття відділення передбачені місцевим бюджетом. Крім того, поданий проект щодо підтримки в німецький банк KFW з надією на те, що він допоможе купити уже до кінця року найсучасніше обладнання.
Нагадаємо, що відділення реабілітації задумали створити ще в 2007 – 2008 роках. У 2009-ому розробили проектно-кошторисну документацію, в 2013-ому провели тендер. Цей об’єкт щороку ставили у бюджет розвитку, але завжди не вистачало фінансових ресурсів, аби почати роботу. І лише цього року на тому об’єкті почали працювати.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7813 / 1.53MB / SQL:{query_count}