Безпечні ін’єкції

ВООЗ закликала до 2020 року запровадити “розумні” шприци

Всесвітня організація охорони здоров’я  рекомендувала керівництву всіх країн до 2020 року перейти на використання шприців нової конструкції, що запобігає їх повторне застосування, йдеться на офіційному сайті ВООЗ.
Запровадження в усіх системах охорони здоров’я “розумних” шприців дозволить захистити мільйони людей від інфекційних захворювань, набутих внаслідок небезпечних ін’єкцій. За даними ВООЗ, тільки в 2010 році через повторне використання шприців 1,7 мільйона осіб інфікували гепатитом С, а 33,8 тисячі заразили ВІЛ.
Нові шприци, рекомендовані ВООЗ для підшкірних і внутрішньом’язових ін’єкцій, мають спеціальні пристосування, які унеможливлюють їх повторне використання. Деякі моделі оснащені поршнем особливої конструкції, що ламається при спробі його витягування після ін’єкції. Крім того, створені шприци з металевим затискачем, який блокує поршень і таким чином запобігає вилучення його з циліндра. 
Варто зазначити, що шприц із системою захисту коштує як мінімум 0,06-0,08 долара США і є вдвічі дорожчим від стандартного.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8136 / 1.52MB / SQL:{query_count}