Пластичні операції для дітей

У Львові німецький хірург безкоштовно прооперує маленьких пацієнтів із вадами обличчя

Німецький пластичний хірург Клаус Екснер у лютому відвідає наше місто і безкоштовно прооперує дітей з різними опіковими шрамами, птозом (опущення верхньої повіки), рубцями та іншими вадами обличчя, які можна виправити за допомоги пластичної хірургії. То буде четвертий візит цього лікаря до Львова в рамках благодійного проекту BigShoe, мета якого – допомога дітям.
Уперше німецький хірург із благодійною місією приїздив до нас 2012 року під час Чемпіонату Європи з футболу, опісля ще раз. Лікування проводитимуть коштом закордонних благодійників на базі опікового центру 8-ої міської клінічної лікарні Львова.
Як розповів “Пошті” керівник центру термічної травми і відновної хірургії цієї лікарні Василь Савчин, під час двох візитів до нашого міста Клаус Екснер уже провів більш ніж 50 операцій. У цьогорічних його намірах – зробити ще кілька.
“Передбачається, що у Львові професор перебуватиме впродовж трьох днів – із 17 до 19 лютого. Але якщо плани зміняться, перенесемо візит на квітень. Зараз шукаємо дітей, яким потрібна така допомога”, – сказав медик.
Подати заявку на операцію може будь-хто. Для цього потрібно звернутись у 8-му лікарню чи особисто до одного з лікарів-координаторів проекту – Андрія Різника або Василя Савчина. Певна кількість заявок вже є, за день  записуються на консультацію до чотирьох осіб.
Записатись на попередню консультацію з приводу операції можна за телефонами:
067 747 67 59 (Савчин Василь Степанович – керівник центру термічної травми і відновної хірургії 8-ої клінічної лікарні Львова);
067 724 11 25 (Різник Андрій Богданович – керівник відділення пластичної хірургії Львівської міської косметологічної лікарні).
Лікарі запрошують до співпраці благодійників, які допоможуть людям повернутись до активного суспільного життя.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8270 / 1.53MB / SQL:{query_count}