Про що може свідчити понижена температура тіла?

“Упродовж двох тижнів мій чоловік, повертаючись з роботи додому, скаржиться на втому та незначний біль голови. Думала, захворів, та коли виміряла температуру, на термометрі було 35,5 градуса. Скажіть, будь ласка, про що може свідчити понижена температура тіла?”

Ірина Маковей, м. Городок


Оксана Рильська, терапевт:
– Стреси, перевтома, вірусні інфекції і запалення можуть по-різному позначатися на нашому організмі. Одним із проявів, за яке відповідає наша імунна система, є зміна температури тіла. 
Помилковим є твердження, що нормальна температура тіла – 36,6 градуса. Насправді вона може коливатися від 35,5 до 37 градусів. Неоднаковою може бути й упродовж дня: зранку пониженою, а ввечері трохи підвищеною.
Насторожитися варто у випадках, якщо температура тіла досить часто падає нижче 35,5 або ж піднімається вище 37 градусів. А якщо вас при тому ще й турбує біль голови, варто негайно звернутися до лікаря.
Причин пониженої температури може бути кілька: перевтома, стрес, нестача вітамінів і мікроелементів, а також анемія. Іноді до пониження температури призводить гормональний збій, пов’язаний з роботою щитоподібної залози.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8364 / 1.53MB / SQL:{query_count}