Як зміцнити ясна і зуби?

“Останнім часом відчуваю постійне ниття зубів. Окрім цього, з’явилася кровоточивість ясен. Полоскання не допомогли. Коли звернулася до лікаря, він сказав, що це все від одного хворого зуба, який став причиною запального процесу в цілому роті. Крім різних процедур, стоматолог порадив кинути курити і не забувати про регулярне чищення зубів, а ще переглянути раціон. Скажіть, будь ласка, як ще можна зміцнити ясна і зуби?”

Ірина Томків, м. Львів


Зоряна Андрушко, стоматолог:
– Щоб уникнути проблем із яснами та зубами, вам справді варто відмовитися від шкідливих звичок – куріння та вживання спиртного. Зверніть увагу й на харчування. 
Наприклад, часте споживання солодкого, борошняних виробів може підвищити кислотність у роті і сприяти розвитку патогенної мікрофлори, яка завдає шкоди зубній емалі та яснам. У вашому щоденному раціоні обов’язково повинні бути продукти, багаті на кальцій. Тому, якщо мрієте про білосніжну усмішку і здорові зуби, споживайте сир, кефір, молоко та інші молочні продукти.
Не забувайте й про гігієну ротової порожнини: ретельно чистіть зуби двічі на день як мінімум три хвилини. Це допоможе позбутися інфекції і залишків їжі між зубами.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7677 / 1.53MB / SQL:{query_count}