Прийди і зроби тест на ВІЛ!

Цими вихідними у Львові стартує Всеукраїнська акція “Не дай СНІДу шанс!”

Щодня в Україні діагноз вірус ВІЛ-інфекція ставлять 58 громадянам. Щороку 400-450 вірус імунодефіцитних людей ставлять на диспансерний облік Львівського обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом. 
Решта про свою проблему не знають, а якщо й знають, то лікуватися не хочуть.
Зі слів заступника начальника медичного управління департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Андрія Голдуна, якщо раніше вважалося, що ВІЛ – це проблема соціальних меншин та ін’єкційних наркоманів, то тепер дану інфекцію все частіше виявляють у людей з благополучних родин.
З метою інформування населення про проблему ВІЛ, на Львівщині стартує соціальна акція “Не дай СНІДу шанс!”. Так, вже цієї суботи, 22 листопада, кожен охочий львів’янин зможе пройти безкоштовне тестування на вірус імунодефіциту. 
Експрес-тести можна буде зробити з 14.00 до 18.00, прийшовши в одну з мереж супермаркетів і гіпермаркетів, що в с. Сокільники. Організатор акції, менеджер з профілактики ВІЛ/СНІДу GIZ в Україні Альона Рижкова зазначила, що тестування буде безкоштовним, конфіденційним, а за бажанням і анонімним.
Окрім цього, що результати тестування можна буде отримати вже через 15 хвилин після його проходження, під час акції безкоштовно розповсюджуватимуть й інформаційні листівки, презервативи, а фахівці надаватимуть кваліфіковані відповіді з питань ВІЛ/СНІД.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7665 / 1.53MB / SQL:{query_count}