ГРВІ кладе містян у ліжко

На Львівщині побільшало хворих на грип і гострі респіраторні вірусні інфекції

Як і характерно для цієї пори року, рівень захворюваності на грип і ГРВІ став підвищуватись. Від середини жовтня у Львівській області зареєстрували майже 10 тисяч випадків захворювань, інформує Головне управління Держсанепідемслужби у Львівській області.
“За підсумками моніторингу, упродовж минулого тижня (з 27 жовтня до 2 листопада) у Львівській області на грип і гострі респіраторні вірусні інфекції захворіло 
9 477 осіб. Відмічається підвищення рівня захворюваності, порівняно з минулим тижнем, на 229 випадки (на 2,4 відсотка). У Львові за цей період захворіло 4348 осіб із інтенсивним показником 57,9 при епідпорозі 73,5. Захворюваність зросла на 134 випадки (на 3,1 відсотка), якщо порівнювати з минулим тижнем. Питома вага хворих дітей віком до 17 років становить 55,1 відсотка”, – йдеться в повідомленні.
Нагадаємо: за прогнозами Всесвітньої організації охорони здоров’я та проведених досліджень Інституту епідеміології та інфекційних хвороб імені Л.В. Громашевського, в епідемічному сезоні 2014 – 2015 років на території країни прогнозується одночасна циркуляція вірусів грипу А (Н3N2), подібного до штаму A/Техас (Н3N2); А (H1N1), подібного до A/Каліфорнія (H1N1), а також вірусу грипу, подібного до штаму B/Массачусетс (лінія Ямагата).
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7656 / 1.53MB / SQL:{query_count}