Більше їжте фруктів – і буде вам щастя!

На думку Всесвітньої організації охорони здоров’я, і соки, і фрукти корисні однаково.

Але останні дослідження вчених з університету Глазго ставлять під сумнів висновки ВООЗ. Можливо, тепер рекомендації організації доведеться переглянути, інформує orthodox.od.ua. 
Зокрема, вчені провели дослідження, яке ставило за мету з’ясувати взаємозв’язок між ризиком загострення серцево-судинних захворювань і споживанням тих чи інших продуктів. Як з’ясувалося, велика кількість соків, як не парадоксально, здатна підвищити ризик розвитку інфаркту чи діабету. 
Вчені наполегливо радять щодня випивати щонайбільше 150 мілілітрів соку та вживати фрукти – у них містяться корисні для людини харчові волокна. У соці їх або зовсім мало, або немає взагалі. Крім цього, в одному фрукті менше цукру ніж у склянці соку. Наводиться навіть таке порівняння: за кількістю вмісту цукру (26 грамів) і кілокалорій (110) яблучний сік у кількості 250 мілілітрів наздожене шкідливу для здоров’я газовану колу. 
Тому вибір за вами: прислухатися до рекомендацій ВООЗ (наразі чинних) або до порад фахівців із Глазго, які нещодавно опублікували результати своїх досліджень.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8433 / 1.53MB / SQL:{query_count}