Як на довше зберегти засмагу?

“Щойно повернулась із морського узбережжя. Добре відпочила, засмагла, але стала помічати, що засмага змивається… Порадьте, будь ласка, як зберегти її на довше, адже так хочеться мати гарний колір шкіри?”

Вероніка Скидан, м. Львів


Ольга Карвацька, косметолог, мікробіолог та вірусолог:
– Часто люди неправильно готуються до перебування на активному сонці, тому на шкірі з’являються пігментні плями, вона погано засмагає, а потім, уражена, швидко злущується, і засмага тримається недовго. 
Для того, щоб цього уникнути, варто перед поїздкою на море пройти кілька косметичних процедур у салонах краси або ж зробити їх удома. Першою є скрабування, для якого знадобляться мінеральні солі та різні олійки. Після цього шкіру потрібно зволожити, бо якщо вона пересушена, ушкоджена ліпідна мантія, засмага “прилипатиме” погано. Щоби покращити гідратацію, використовують арганову, бамбукову олії, косметичний йогурт із біфідобактеріями. Якщо 
у вас перший фототип шкіри (дуже світла), для того, щоб вона не згоріла на сонці, а засмага трималась щонайдовше, підіть у солярій кілька разів, але ненадовго! Придбайте крем зі ступенем захисту 30 SPF і користуйтеся ним кілька днів. А коли вже трішки засмагли, візьміть крем із нижчим ступенем захисту – до 15 SPF. Не відмовляйтеся від інших кремів – найкраще підійде той, що з каротином, бо він активує засмагу та надає шкірі легкого бронзового відтінку.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8253 / 1.53MB / SQL:{query_count}