Чи можна протягом дня влітку ходити у ґумовому взутті?

“В одному із супермаркетів нашого міста на початку літа накупила кілька пар кольорового і стильного ґумового взуття: маю тепер і тапочки, і чобітки, і навіть калоші! Поєдную їх з різним одягом, але стала помічати, що ноги до кінця дня дуже втомлюються, набрякають… Скажіть, будь ласка, чи можна тривалий час у літні дні носити ґумове взуття?”

Ілона Підгірська, м. Львів


Ірина Дасюк, дерматолог:
– Все залежить від самого взуття. Якщо воно якісне, то ходити можна в будь-якому – шкіряному, ґумовому чи із замінника. Потрібно звертати увагу на країну-виробника, якій довіряєте. 
Улітку головне, щоб нога дихала. Для цього у взутті повинні бути спеціальні отвори. Ґумове можуть носити всі! Обмеження є лише для тих людей, що мають схильність до алергії на різноманітні фарби, клеї, які використовують при виготовленні такого взуття. У багатьох випадках виникає контактний дерматит, ознаками якого є набряк, почервоніння і свербіж шкіри. Це створює певний дискомфорт. В такому випадку раджу звернутися до лікаря. 
Якщо у вас сильне потовиділення, спостерігаються грибкові захворювання шкіри, не купуйте і не носіть ґумового взуття влітку, бо може виникнути загострення вже існуючого шкірного захворювання!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8614 / 1.53MB / SQL:{query_count}