Чи можна приймати душ Шарко чоловікам?

“Щороку на початку літа моя дружина проходить курс водних процедур – приймає душ Шарко. Каже, що це допомагає їй не лише оздоровитися, а й позбутися кількох кілограмів. У мене сидяча робота, часто болить спина, тож хочу й сам піти на кілька таких процедур. Скажіть, будь ласка, чи можна приймати душ Шарко чоловікам?”

Артем Кислюк, м. Львів


Ігор Чернигевич, завідувач відділення водо- і теплолікування клінічної лікарні Львівської залізниці:
– Душ Шарко – це оздоровча водна процедура, що покращує кровообіг та зміцнює імунітет. Особливість її полягає у змінному впливі струменів гарячої (приблизно 40 градусів) і холодної (20 градусів) води. 
Завдяки такому контрасту температур і ударному впливу струменів, які подаються з відстані 3-3,5 метра під сильним тиском, судини різко розширюються і звужуються, пришвидшується обмін речовин, виводяться шлаки, покращується робота лімфатичної та імунної систем, організм загартовується, масажуються і зміцнюються м’язи. 
Не відмовляйтеся від душу Шарко, якщо маєте можливість приймати його! Бо він справді дуже корисний спортсменам і тим, хто тривалий час працює за комп’ютером та має проблеми з хребтом. Ця оздоровча процедура знімає напругу з м’язів спини, стимулює кровообіг, який часто порушується через сидячу роботу, позбавляє болю голови, що виникає від перевтоми і нестачі кисню.
Не можна приймати душ Шарко вагітним, тим, хто має серцево-судинні патології (стенокардія, інфаркт), гіпертонію, гострі запальні процеси, туберкульоз, хворі нирки, пухлини – доброякісні та злоякісні, схильність до кровотеч, ураження слизових оболонок і гнійники.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7645 / 1.53MB / SQL:{query_count}