Чому в жінок ростуть вуса і як їх позбутися?

“У мене проблема: на обличчі під верхньою губою ростуть вуса. Спочатку це було не дуже помітно, але волосини стають щораз темнішими, грубшими… Скажіть, будь ласка, чому в жінок ростуть вуса і як їх позбутися?”

Уляна Казмірчук, м. Львів


Марта Гальцева, косметолог-дерматолог:
– Перш ніж позбуватися зайвого волосся на обличчі, треба взяти скерування на ультразвукову діагностику, піти до дерматолога, ендокринолога, гінеколога, навіть невропатолога, аби дізнатися причини його появи. Їх може бути кілька: спадкова косметична вада, підвищений рівень тестостерону (чоловічого гормону) після заживання певних ліків, інші гормональні порушення.
Усунути небажане волосся з обличчя можна кількома способами. Перший, старий і перевірений, це вищипування пінцетом. Але він не найкращий і трохи болючий. Другий, швидший і простіший – вибілювання. У нього мінімум побічних ефектів і він абсолютно безболісний, але не всім підходить, бо подразнюється шкіра. Третій спосіб – гоління, проте він доречніший для ніг і пахв. Креми для видалення волосся містять хімічні речовини, які розчиняють волосяні фолікули, однак запах сірки, що міститься в них, не надто приємний.
Якщо жоден із цих способів вам не підходить або виявився неефективним, підіть у салон краси. Для видалення волосся там застосовують електроепіляцію (завдяки спеціальній голці в кожен корінь волосини подається слабкий електричний струм), хімічну епіляцію (перед процедурою потрібно зробити тест на алергічну реакцію) чи фотоепіляцію (волосини видаляють за допомоги спеціального лазера).
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7627 / 1.53MB / SQL:{query_count}