Дітей тут ще не скоро народжуватимуть…

На завершення реконструкції Львівського перинатального центру потрібно понад 100 мільйонів гривень

Голова Львівської облдержадміністрації Ірина Сех звернулась до Кабінету Міністрів України щодо виділення у 2014 році бюджетних асигнувань на реконструкцію Львівського обласного клінічного перинатального центру, що на вул. Дж. Вашингтона, 6, повідомляє прес-служба Львівської ОДА. 
Йдеться про 86 554,4 тис. грн, які необхідні для закінчення реконструкції перинатального центру згідно із затвердженою проектно-кошторисною документацією. Крім того, на виконання додаткових робіт, які виникли в процесі реконструкції, знадобиться 18 710,0 тис. грн.
Нагадаємо, що для проведення реконструкції роботу Львівського обласного клінічного перинатального центру було зупинено у вересні 2013 року. У зв’язку із закриттям збільшилось навантаження на інші  заклади охорони здоров’я, що своєю чергою відобразилось на показниках роботи перинатальної служби області загалом.
Оскільки в Державному бюджеті України на 2014 рік на реалізацію Національного проекту “Нове життя” – нова якість материнства та дитинства” фінансування не передбачене, голова ОДА просить Кабінет Міністрів України виділити кошти за бюджетною програмою.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8071 / 1.52MB / SQL:{query_count}