Нестабільність у всьому

Криза в Україні підірвала здоров’я 40 відсотків офісних працівників

Економічна криза в нашій державі негативно позначилася й на здоров’ї людей, трудова діяльність яких припала на цей період. Постійні стреси, велике навантаження, брак часу на себе – все це призвело до погіршення здоров’я майже 40 відсотків офісних працівників. 
Українські роботодавці, не готові оплачувати оздоровлення своїх підлеглих у посткризовий період, навряд чи робитимуть це в час економічної розрухи. Про це свідчать результати опитування, проведеного Дослідницьким центром Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна (було опитано 1486 респондентів), пише iz.com.ua.
Проте є не лише негативні наслідки кризи: 29% офісних працівників заявляють про позитивні зміни в соціально-професійному статусі. Але далеко не всім так пощастило. Кожен четвертий респондент, який пережив кризу, нарікає на погіршення свого становища, а статус 28% працівників залишився незмінним.
Стосунки в родині погіршилися у кожного п’ятого “білого комірця”, який у період нестабільної ситуації на українському ринку був змушений провадити трудову діяльність. Половина офісних працівників і так грішить тим, що жертвує особистим життям заради кар’єри, що не надто тішить їхніх близьких. Понад те, в період кризи часу на сім’ю залишалося щораз менше. Але  не варто забувати, що надійний тил є запорукою успіху. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7879 / 1.53MB / SQL:{query_count}